НАВІЩО ПОТРІБНИЙ АНТИДОЩ?

Насамперед варто відзначити, що цей склад не тільки позбавляє скло від дрібних пошкоджень, а й допомагає забезпечити безпеку автовласнику.

Під час їзди на лобове скло потрапляє безліч пилу, бруду та піску, які провокують появу дрібних подряпин та тріщин. Згодом поверхня стає шорсткою, завдяки чому вона затримує воду під час негоди та погіршує видимість.

З великою кількістю води лежить на поверхні утворюється водний камінь. Мінеральні відкладення згубно впливають на поверхню і будь-який механічний вплив провокує утворення ще більшої кількості подряпин. Чим більше механічних пошкоджень, тим більша ймовірність утворення каламутної плівки, яка погіршуватиме видимість у погану погоду.

консультация по покраске авто киев

Консультація

Зателефонуйте нам за номером (050) 581-27-20 або надішліть фото авто нам в один із месенджерів нижче, для оцінки вартості робіт:

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Прийом авто

Ви доставляєте авто до нашого центру або ми доставимо його самостійно.

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Початок робіт

Ми ретельно вимиваємо авто та приступаємо до роботи

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Видача авто

Видача авто та оформлення гарантії на покриття антидощ.

Гарантії для клієнтів

Гарантуємо вирішення будь-яких проблем нашим майбутнім та колишнім клієнтам!

покраска авто с гарантией

Прозора Угода

Ви не переплатите жодної копійки від ціни, що була обумовлена раніше. Усі дії майстрів спочатку узгоджуються з Вами.

покраска авто киев гарантия

Економія часу

Резервний сервіс дозволить уникнути черг і покрити авто у короткий термін .

гарантия пожизненная на покраску авто

Бездоганна Якість

За покриття авто, ми несемо відповідальність – надається гарантія !

  • Тільки професійне обладнання

Для кузовних робіт ми використовуємо тільки високоякісне обладнання, провідних виробників світу. Такі як IWATO , SATA , Devilbiss , Rupes та інші.

  • Досвід майстрів понад 10 років

Всі майстри компанії Paint Car мають досвід кузовних робіт – понад 10 років. Таким чином, роботи будь-якої складності, гарантовано виконуються якісно та вчасно.

Оцінка вартості робіт WhatsApp / Viber / Telegram

Надішліть нам фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Ні для кого не секрет, що гарний захист автомобіля при погіршенні погодних умов є безпекою не тільки для водія, а й для пішохода. Погана видимість під час дощу може спричинити аварії. Фахівці давно вже подумали наперед та створили засіб, який убезпечить власника авто у мокру погоду.

ПЕРЕВАГИ ПОКРИТТЯ АНТИДОЩ:

● мінімальне використання двірників
● покращення видимості під час дощу та снігу
● відсутність замерзлого шару на склі при мінусових
температурах
● легке видалення слідів комах
● можливість обробки бічного скла, дзеркал, фар і навіть
мотоциклетних шоломів

НАНЕСЕННЯ

Антидощ – послуга , яка потребує висококваліфікованих фахівців, які зможуть якісно обробити всі поверхні. Адже недостатньо просто нанести засіб і чекати на хороший результат на довгий час.

ЕТАПИ:

1. Підготовчий

Для початку необхідно правильно очистити поверхню від різноманітних забруднень. Миття проводять у кілька підходів різними засобами. Спочатку очищають за допомогою води, потім мильними розчинами, після чого скло натирають складом для глибокого очищення. Під кінець обов’язково необхідно знежирити поверхню та витерти насухо, щоб забезпечити гарне зчеплення із захисним складом антидощ .

2. Основний

Антидощ випускають у двох основних формах: з розбризкувачем та без. Для якісної обробки рекомендують використовувати ручну техніку нанесення. Засіб розподіляють у призначеній на упаковці кількості за допомогою м’якої тканини. Дотримуючись інструкції, можна досягти найкращого результату. Звичайно, склади можуть бути різними та методи нанесення відрізняються. Але підготовчий етап залишається незмінним, адже оброблювана поверхня має бути максимально чистою.

ВАРТІСТЬ

Якщо говорити про ціну на послугу, то важливим буде місце проведення процедури. Так, наприклад, деякі СТО пропонують дуже приємну ціну, але не є фахівцями своєї справи.

Детейлінг центри та салони пропонують покриття антидощ від 300 грн. Все залежить від кількості стекол і класу авто, також важливим є вид обраного засобу для обробки .

Загалом, витратившись у наше СТО один раз на якість, можна забезпечити безпеку та комфорт їзди в будь-яку негоду на довгий час.

Меню