Ні для кого не секрет, що хороша видимість на дорозі – це 80% безпеки їзди. При цьому ніхто не захищений від можливої появи подряпин і сколів на лобовому склі . Вони можуть стати серйозною проблемою, якщо пустити ситуацію на самоплив.

Причини появи сколів на лобовому склі

Кожен автоаматор хоч раз стикався з проблемами лобового скла. Пов’язано це насамперед із якістю дороги. Але існують і причини виникнення дефектів.

Гравій, дрібні камені, шипи, що вилетіли, які можуть ненароком потрапити в скло з легкістю створюють дрібні пошкодження.

Як відомо, автомобільне скло дуже міцне і має кілька шарів. При дрібних дефектах ушкоджується лише поверхневий шар, завдяки чому ремонт не займає багато зусиль та грошей. Якщо виправити все на початковій стадії, можна уникнути утворення глибоких тріщин. Як наслідок залишається лише варіант повної заміни деталі.

Також нерідко причиною появи дефектів є погодні умови. З кожним роком клімат змінюється не на краще і погодні явища можуть завдати чималої шкоди всьому кузову. Звичайно, можна застрахувати авто від нещасних подібних випадків, але ремонту все одно не уникнути.

Процес ремонту сколів на лобовому склі

Швидко і легко позбутися вад навряд чи вийде, сам процес дуже копіткий і непростий. Впоратися самостійно в даному випадку не вийде, варто звернутися до фахівця, який проведе все з належною точністю.

  1. Очищення – поверхню необхідно позбавити різного роду забруднень.
  2. Висвердлювання проводиться за допомогою спеціальної бормашини, а всі утворені крихти забираються.
  3. Установка інжектора – дозволяє надалі рівномірно розподілити матеріал по тріщині.
  4. Заповнення та подача матеріалу – шприц наповнюють спеціальним прозорим складом, що клеїть, який акуратно заповнює сколи.
  5. Запечатування верхнього шару відбувається за допомогою іншого міцнішого складу.
  6. Для вирівнювання використовують спеціальну пластикову еластичну пластину, яка дозволяє позбутися надлишків складу.
  7. Сушка – для затвердіння складу використовують спеціальну УФ лампу, завдяки чому скло набуває цілісного вигляду.
  8. Полірування відбувається за допомогою певного складу, який дозволяє досягти повної прозорості.

Загалом, процес займає вкрай мало часу, що дозволяє швидко усунути проблему і повернутися до колишніх справ.

Позбутися сколу можна за 15-30хв, а ось тріщина займе набагато більше часу і зусиль, тому варто звернутися в ремонтний центр відразу після виявлення дефекту.

Ціна ремонту лобового скла в Києві

Послуга сама по собі зовсім не дорога і доведеться по кишені кожному автовласнику. Чого не сказати про повну заміну лобового скла.

СТО у Дарницькому районі пропонують комплексний підхід до вирішення проблеми від 100грн, а ось така ж послуга у профільному салоні обійдеться значно дорожче.

Вибір спеціаліста та місця проведення безпосередньо залежить від переваги власника авто. Головне не забувати про такий важливий критерій як професіоналізм фахівців, щоб уникнути проблем зі склом надалі.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ СКОЛОВ НА ЛОБОВОМУ СКЛІ В НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню