Нещодавно геометрії авто не надавали особливого значення, поки проблема не ставала критичною. Нині все більше автовласників дбають не лише про зовнішній вигляд свого транспорту, а й про технічні характеристики, які впливають на безпеку їзди.

Що таке геометрія авто та причини появи?

Будь-яка машина на виробництві проходить етап детальної діагностики, де складається так звана картка з контрольними точками. Саме ці дані є основними за будь-якого роду ремонтних робіт.

Причини виникнення асиметрії:

  1. Аварія – одна з найчастіших причин появи багатьох проблем та дефектів. При ударі відбувається порушення геометричних параметрів, що призводить до виникнення проблем із керуванням транспортного засобу.
  2. Некоректна експлуатація – нерідко на дорогах зустрічаються різноманітні перешкоди, ями або навіть відкриті люки. При неуважності можна ненароком наїхати колесом, що у більшості випадків призводить до зміщення контрольних точок.
  3. Неякісний ремонт – все більше автолюбителів воліють заощадити та купити авто з гарним пробігом після аварії чи невеликих ДТП. А продавці намагаються якнайшвидше упорядкувати зовнішній вигляд кузова, через що упускають етап перевірки геометрії авто. Саме тому рекомендується після покупки такого авто якнайшвидше провести повну діагностику.

Нестійкість на дорозі, збільшення гальмівного шляху, знесення певних деталей, складність утримання прямолінійної траєкторії – все це наслідки, що виявляються при неправильній геометрії авто.

Відновлення ГОМЕТРІЇ АВТО

Жоден ремонт кузова не обходиться без перевірки геометричних параметрів авто. Це дозволяє більш якісно виконати роботи та запобігти появі дефектів у майбутньому.

Починається все з детальної діагностики у кілька етапів:
  • Візуальна перевірка
    Найчастіше визначити перекіс певних елементів можна візуально. За допомогою паралельних горизонтальних та вертикальних ліній стелі та стін, а також під час перевірки функціональності дверей та вікон. Також найчастіше водії відзначають, що при великих швидкостях машину може заносити убік при рівному положенні керма.
  • За допомогою стенду (стапель)
    Фахівці давно всі придумали за нас і полегшили роботу діагностам. Стапель – спеціалізоване обладнання, яке виглядає як стенд із вимірювальними елементами. У тривимірну площину звіряються контрольні точки із заводськими і завдяки стапелю забираються усі дефекти. Така процедура є максимально точною та ефективною, при цьому займає мінімум часу.

Загалом, неможливо уявити ремонт кузова без перевірки геометрії авто. Це дозволяє не лише якісно виконати роботу, а й убезпечити водія.

Перевірка геометрії авто у Києві – ціна

Приганяючи авто на СТО у Києві важливо переконатись у кваліфікації співробітників та наявності необхідного обладнання для якісної роботи.

Вартість цієї послуги варіюється в залежності від складності робіт. Але головне, доведеться по кишені будь-якому автовласнику. Більшість станцій технічного обслуговування також рекомендують проводити планову діагностику хоча б раз на рік.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ В НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню