Хімчистка салону авто

Зовнішній вигляд автомобіля – не єдине, чому потрібно приділяти увагу. Чистота та охайність інтер’єру допомагають зберегти ідеальний стан салону надовго, а значить і продовжити комфорт.

Матеріали та обладнання для чищення салону

Салони з професійним дітей лінгом та хімчисткою в роботі використовують спеціальне обладнання, не тільки пилосос. Це дозволяє максимально якісно позбутися плям та забруднень.

 • Порохотяг

  Професійний пилосос багато в чому відрізняється від звичайного домашнього. При прибиранні салону користуються двома видами. Спочатку для сухого чищення, а потім для вологого.

 • Парогенератор

  За допомогою гарячої пари можна проникнути вглиб тканинних матеріалів та розчинити старі забруднення, а також дбайливо очистити шкіряні елементи.

 • Піногенератор

  Дозволяє швидко розподілити миючі матеріали для якісного чищення.

 • Озонатор

  А ось позбутися різноманітних мікроорганізмів, грибків і цвілі можна тільки за допомогою озону. Це чудовий спосіб продезінфікувати весь салон, при цьому позбавившись неприємних запахів.

При виборі засобів для чищення важливо пам’ятати. що вони мають бути гіпоалергенними та нетоксичними для людини. Всі очищувачі підбираються під матеріал салон, щоб не зіпсувати поверхню та очистити від усіх забруднень.

Реставрація салону

Перед тим як проводити очисні роботи необхідно подбати про цілісність всього салону. Адже ніяке чищення не буде достатньо якісним, якщо є пошкодження.

Дефекти можуть утворюватися при перевезенні тварин, терті одягу, механічних впливах та впливах хімікатів. Тому будь-який дітей лінг салон не візьметься за прибирання без попередньої реставрації.

 1. Шкіра та шкірозамінник

  Потертості, подряпини, пропали та навіть невеликі порізи підлягають відновленню. Для цього використовують спеціальні клей, шпаклівку та фарбу. Вони надають первісного вигляду обшивки і всіх поверхонь.

 2. Пластик

  Реставрація легких дефектів ідентична зі шкіряним типом, єдина відмінність у матеріалах. А ось складна – не обходиться без паяння пластику та фарбування. У надто складних випадках навіть проводять заміну окремих деталей.

 3. Алькантаре та ковролін

  Дані матеріали використовуються для підлоги та стелі, тому часто мають мінімальні дефекти. Будь-які пропали та порізи закладаються за допомогою спеціального клею та індивідуального підбору ворсу. У крайніх випадках пропонується повне перетягування матеріалу під інший або схожий колір.

Не завжди салон потребує реставрації під час хімчистки. Визначити потребу цього етапу повинен визначити фахівець після проведення повної діагностики.

Чищення салону ціна

Вибираючи салон для хімчистки до Києва варто спиратися на кілька ціноутворюючих факторів: комплекс послуг, тип салону, матеріали та технології, терміни виконання.

Найповніший комплекс послуг із відновленням салону обійдеться не в малу копійчину для автовласника, але результат виправдає всі очікування. СТО у Києві пропонують свої послуги від 1500 грн за мінімальний пакет, а ось салони дітей лінгу обійдуться набагато дорожче, максимальна вартість може досягати 15-18 тис. гривень.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ЧИЩЕННЯ САЛОНУ В НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню