Блискучий кузов з яскравим ЛКП – те, чого прагне кожен автолюбитель. Зберегти машину в такому стані дозволить якісне та регулярне полірування.

Коли потрібне полірування?

При покупці транспортного засобу воно має заводський блиск, який з часом зникає. Це відбувається за рахунок погіршення лакофарбового покриття. Пісок. погані погодні умови, дрібне каміння та гравій при повсякденному використанні авто пошкоджують поверхню та створюють сотні дрібних подряпин.

Через час машина знаходить якусь матовість, а ЛКП тьмяніє. Щоб уникнути цього, більшість сервісів та СТО у Києві радять відразу ж після покупки покривати весь транспортний засіб захисними засобами.

Хімічні засоби та антигравійна плівка стануть чудовим бар’єром і дозволять прослужити авто в ідеальному стані багато років.

Але якщо немає такої можливості, то полірування необхідно проводити періодично для підтримки блиску, або якщо виникає необхідність. Не варто відкладати візит до сервісного центру на далеку полицю, чим довше нехтувати проблемою, тим серйознішою вона може стати.

Типи полірування кузова

Залежно стану кузова підбирається тип полірування. Усі є два основні види:

Косметична

Призначена для дрібних дефектів, таких як неглибокі подряпини та тріщини. Така процедура складається з одного етапу – полірування спеціальною пастою. Цього цілком достатньо, щоб надати характерного вигляду поверхні кузова. Такий тип користується найбільшою популярністю серед автовласників, адже займає трохи часу та має добрий результат.

Відновна

Складається з 3 основних фаз із застосування різних паст, кожна з яких справляється з поставленим завданням на своєму рівні. Також використовують спеціальне обладнання з різними насадками, що дозволяє позбутися глибоких тріщин і подряпин на ура. Повне відновлення фахівці зможуть забезпечити за 24 години.

Варто відзначити, що полірування застосовується не тільки для усунення різноманітних дефектів, але і для надання блиску всьому кузову і навіть наділення захисними властивостями. Багато хто не з чуток знає про спеціальний полірувальний матеріал нанокераміка, який широко використовується всіма підприємствами технічного обслуговування. Його головна особливість у тому, щоб зберегти готовий результат якомога довше.

Не забудьте також і про полірування фар. Вони допоможуть зберегти гарне освітлення на дорозі у будь-який час доби.

Вартість полірування кузова у Києві на Позняках

Ціни на якісне полірування стартують від 500 грн. Але варто розуміти, що це не весь кузов, а лише окремі деталі.

Щоб виконати повне полірування кузова, доведеться чимало витратитися, особливо якщо пошкоджень багато. Знайти салон з відповідністю ціни та якості в Києві не так вже й складно. Більшість СТО та дітей центрів пропонують цю послугу. Полірування також входить до будь-якого виду реставрації кузова як завершальний етап для надання блиску.

Щоб уникнути великих витрат, подбайте про свою машину заздалегідь і забезпечте якісний захист, який допоможе забути про сервісні центри на довгий час.

ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ЦІНУ ЗВЕРТАЙТЕСЯ

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню