Кожен автовласник так і норовить якнайшвидше покращити нове авто. Підвищить продуктивність двигуна і досягти певних характеристик допоможе чіп-тюнінг. Саме так називають перепрошивку програмного забезпечення авто.

Плюси та мінуси прошивки програмного забезпечення авто

Звичайно, повна перепрошивка є необов’язковою послугою і все залежить лише від уподобань водія. Але варто відзначити кілька важливих характеристик:

 1. Переваги перепрошивки:
  1. збільшення потужності та крутного елемента
  2. покращення динаміки всього авто
  3. безпека при виході на обгін за рахунок зниження часу розгону
  4. підвищення тяги на низьких оборотах
  5. м’якше перемикання передач
  6. підвищення чутливості педалі газу
 2. Недоліки перепрошивки ПЗ
  1. зниження роботи ресурсів двигуна на кілька відсотків
  2. дорожнеча послуги
  3. появи безлічі проблем при некваліфікованій перепрошивці

Не можна сказати, що перелічені вище зміни підійдуть кожному. Будь-який автовласник цінуватиме певний аспект характеристик. Щоб краще розібратися в цьому питанні, варто звернутися до фахівця, який за допомогою діагностики підкаже, які зміни у програмному забезпеченні покращать ті чи інші властивості.

Процес прошивки ПЗ

Без сумнівів, у цьому питанні не обійтися без спеціального обладнання та навичок. Адже одне неправильне рішення може призвести до величезної кількості поганих наслідків. Неправильне налаштування характеристик може погіршити стан ПЗ авто.

Починати переналаштування слід з визначення точних цілей, щоб визначити рівень їх здійснення. Для кожного автомобіля є свої заводські параметри, які піддаються змінам, але не всі позитивно впливають на подальшу працездатність.

Підключення відбувається через спеціальний порт у транспортному засобі, до якого підключають комп’ютер або ноутбук. Процес прошивки для кожного авто індивідуальний, тому вдаватися до подробиць не варто. Основне завдання – змінити параметри, що цікавлять, і перевірити їх на працездатність.

Найчастіше для порівняння проводять виміри основних характеристик до і після. Це дозволяє детальніше побачити зміни та простіше налаштувати дрібні похибки.

Важливо пам’ятати, що кваліфікація фахівця тут як ніколи доведеться, до речі. Адже відсутність навичок може призвести до поломки всього транспортного засобу у майбутньому.

Ціна перепрошивки авто у Києві

Насамперед на ціноутворення цієї послуги впливає марка, модель та рік випуску авто. Адже технології не стоять на місці, а отже, і налаштування програмного забезпечення змінюються систематично.

Також вплив має вибір характеристики, що хочуть поліпшити. Чим складніша властивість, тим дорожчою буде його покращення.

Якщо ж говорити про повну перепрошивку авто середнього класу, то тут ціна в межах 200 $, але і це не стеля.

Прийняти рішення покращити свій автомобіль приходить спонтанно, але не завжди є можливість якісно втілити задум у життя. Не варто забувати про те]6 що транспортний засіб в першу чергу має бути безпечним.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ПРОШИВКИ ПО У НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню