фарбування вашого авто швидко

Всього чотири кроки та Ваше авто пофарбоване!

консультация по покраске авто киев

Консультація

Зателефонуйте нам за безкоштовним номером 0 800 332-794 або надішліть фото пошкодження авто нам в один із месенджерів нижче, для оцінки вартості робіт:

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Прийом авто на фарбування

Ви доставляєте авто до нашого центру або ми доставимо його самостійно.

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Початок робіт з фарбування

Ми ретельно вимиваємо авто і приступаємо до роботи з фарбування.

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Видача авто

Видача авто та оформлення гарантії на фарбування, термін гарантії – довічний!

Гарантії для клієнтів

Гарантуємо вирішення будь-яких проблем нашим майбутнім та колишнім клієнтам!

покраска авто с гарантией

Прозора Угода

Ви не переплатите за фарбування ні копійки від ціни, що була обумовлена раніше. Усі дії майстрів спочатку узгоджуються з Вами.

покраска авто киев гарантия

Економія часу

Фарбування повністю займає до 10 днів, часткове до 3 днів. Резервний сервіс дозволить уникнути черг та пофарбувати авто у короткий термін .

гарантия пожизненная на покраску авто

Бездоганна Якість

За фарбування авто, ми несемо відповідальність – довічна гарантія ! Пофарбовані елементи не відрізнятимуться від заводського забарвлення.

 • Довічна гарантія на фарбування

* Фарбування авто з довічною гарантією та 100% попадання в колір – це не міф, а доступна реальність, яку пропонує Paint Car

 • Італійська фарбувальна камера

Фарбування авто відбуватиметься у спеціалізованій, багатофункціональній камері для фарбування. Що забезпечить дотримання технологій професійного фарбування автомобіля.

 • Тільки професійне обладнання

Для кузовних робіт ми використовуємо тільки високоякісне обладнання, провідних виробників світу. Такі як IWATO , SATA , Devilbiss , Rupes та інші.

 • Досвід майстрів понад 10 років

Всі майстри компанії Paint Car мають досвід кузовних робіт – понад 10 років. Таким чином, роботи будь-якої складності, гарантовано виконуються якісно та вчасно.

Оцінка фарбування авто у WhatsApp / Viber / Telegram

Надішліть нам фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Використання автомобіля – це постійні витрати на фарбування складових кузова. При їзді містом або за містом, елементи кузова отримують деякі пошкодження, головним чином руйнується лакофарбовий шар. У результаті, раніше гарна машина має похмурий і подряпаний вигляд. В області, що має найменші пошкодження, виникає корозія, що негативно відбивається на використанні автомобіля. Іржа має негативний вплив на деталі з металу, які активно руйнуються. Тривалість експлуатації машини значно знижується.

Для запобігання цій неприємності, необхідно вчасно використовувати фарбування авто недорого, замовивши послуги професійних фахівців, колористів. У разі коли кузов має пошкодження через ДТП, то фарбування авто недорого здійснюється з попереднім ремонтом кузова. Якщо окремі елементи кузова не підлягають відновленню. Їх слід замінити на нові, вибравши контрастний або оригінальний елемент. Перший спосіб дешевий, другий дещо дорожчий, тому що оригінальні деталі завжди мають більшу ціну.

Фарбування авто недорого: типи фарбування

Добре, якщо перед процедурою недорогого фарбування транспортного засобу її господар запитає, які на сьогоднішній день є типи фарбування. Серед якісних послуг, які надають фахівці, можна зробити фарбування машини:

 1. Акрилова фарба,
 2. Ксераліком,
 3. Раптор.

У спеціалізованому автосервісі фарбування машини недорого обов’язково здійснюється після попереднього ґрунтування. У деяких випадках замовники віддають перевагу технологічному хромуванню деталей, яке здійснюється за особливою технологією.

Ви бажаєте зробити технологічний стайлінг вашого автомобіля? Тоді ви можете замовити і недороге фарбування, і хромування колісних дисків за бажанням і окремих складових кузова.

Транспорт після дешевого фарбування авто матиме вигляд:

 • свіжий;
 • гарний;
 • цікавий.

Диски на колесах (після проведеної металізації) можуть стати срібними, золотими, оздоблені блискучою поверхнею фіолетового відтінку. Тут все залежить від переваг господаря транспортного засобу.
Однак, за бажання заощадити в жодному разі не слід здійснювати фарбування авто дешево самостійно.

Лакофарбова продукція низької якості, господарський валик, нестерильні умови, наявність великої кількості пилу на місці проведення робіт – це поганий результат виконаної роботи. Навіщо так жертвувати, якщо на сьогоднішній день пофарбувати автомобіль недорого можна професійно, якісно і не вдаючись до зайвих фінансових та фізичних витрат. Звичайно, тільки в одному випадку: обираючи послуги висококласних фахівців від центру Paint Car .

За статистикою, найчастіше власники бажають пофарбувати машину недорого не повністю, а локально. Клієнти вдаються до послуг автомобільних малярів, щоб пофарбувати машину недорого за окремими елементами, лише:

 1. бампер;
 2. заднє чи переднє крило;
 3. багажник;
 4. дах.

На автостоянці, на парковці біля супермаркету недосвідчені водії, які нещодавно отримали права, можуть самі не бажаючи завдати ушкодження вашій машині, подряпавши двері або інший елемент. Саме сам елемент кузова має незначні ушкодження (деформація майже відсутня), проте це дуже впливає зовнішній вигляд машини. Це є приводом пофарбувати авто недорого, вдаючись до послуг професіоналів.

Професіонали здійснюють цей захід покроково:

 • відновлюють початкову форму елемента кузова;
 • захищають та видаляють жир з поверхні елемента;
 • якщо потрібно – шпаклюють та усувають деформацію.

Тільки на кінцевому етапі вдається пофарбувати авто недорого, роблячи це в спеціалізованому чистому приміщенні, в якому є якісна вентиляція, і система витяжок.

Щоб професійно пофарбувати авто недорого, немає необхідності купувати лакофарбову продукцію, пензлики, пульверизатори за високою вартістю. Можна просто замовити послуги в центрі Paint Car . Ця послуга в цьому центрі дуже популярна і надається на високому рівні висококласними фахівцями!

Щоб замовити фарбування вашого автомобіля, акриловою фарбою, ксераликом або раптором, а також щоб прорахувати вартість фарбування авто, звертайтеся в наш сервісний центр:

Оцінка фарбування авто у WhatsApp / Viber / Telegram

Надішліть нам фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню