Відновлення подушок безпеки AIRBAG

Безпека водія при зіткненні забезпечує кілька факторів, найважливішим є подушки безпеки. Технології зробили крок далеко вперед, завдяки чому можна уникнути серйозних травм при аваріях і навіть летального результату.

Види та причини несправностей

Всі сучасні авто мають систему SRS, яка включає подушки і ремені безпеки. Варто також зазначити, що подушки потребують заміни після кожного використання під час зіткнення.

Щоб забезпечити максимальний захист у транспорті, встановлюється відразу кілька видів Airbag:

  • фронтальні
  • бічні
  • підлогові
  • стельові

Для захисту грудної клітки та голови використовуються фронтальні подушки, які розміщуються в кермі та панелі навпроти сидіння.

А ось бічні найчастіше розміщують у спинках сидінь та підголівниках, вони допомагають захистити нижню частину тіла.

Підлогові необхідні захисту ніг, а стельові для додаткового захисту голови.

Основна причина звернення до сервісу для заміни – аварії та зіткнення. Але також часто звертаються для планової перевірки, при закінченні терміну придатності, а також при загорянні лампочки перевірки на панелі приладів.

Відновлення подушок безпеки

Airbag або просто подушка безпеки – складається з декількох елементів.

  • датчики
  • блок керування
  • оболонка з нейлону
  • піропатрони

Після аварії датчики фіксують зіткнення, передають інформацію в блок управління та подушки наповнюються спеціальним газом після спрацьовування піропатрону. Завдяки чому пасажир уникає удару із твердими поверхнями.

Спершу проводиться повна заміна рульового колеса та оболонок, які виготовлені з високоміцного багатошарового, але при цьому дуже тонкого нейлону. Саме така якість дозволяє матеріалу зберігатися в ідеальному стані довгі роки та витримувати удари будь-якої сили.

Також важливо перепрошити блок управління, який відповідає за швидкість спрацьовування. Це один із найважливіших етапів і вимагає уваги справжнього фахівця. Цей же блок вказує на панелі, чи необхідна перевірка системи безпеки.

Піропатрон – генератор, який наповнений спеціальним твердим паливом. Азид натрію, що входить до складу, дозволяє дуже швидко роздмухати подушку до потрібних розмірів. Під час ремонту піропатрон повністю замінюється.

Вартість ремонту ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Як і будь-яка інша послуга з ремонту, у цьому випадку немає єдиної ціни. Основними чинниками ціноутворення є: ступінь ушкодження та клас машини.

Більшість авто люкс класу мають повний комплект подушок безпеки, а значить і реставрація буде набагато дорожчою. Варто також відзначити, що Airbag – це захист водія за будь-яких обставин, а значить нехтувати цим ремонтом не варто.

Також при серйозних пошкодженнях транспортного засобу можлива повна заміна системи SRS, яка коштуватиме чималих грошей. А ось планова діагностика не займе багато часу та витрат, але при цьому збереже життя надалі.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ В НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню