антигравийная пленка оклейка в киеве

АНТИГРАВІЙНА ПЛІВКА

повна / робочі зони / оптика

null

ПОЛІРУВАННЯ ФАР

відновлення / подряпини / відколи

жидкое стекло на авто

РІДКЕ СКЛО

захист від подряпин / сколів / блиск

Детейлінг – абсолютна чистота та максимальний захист

Автомобільний Детейлінг – чим є і які відмінності крім ціни від стандартної миття машини? Професійний автомобільний Детейлінг означає повний (внутрішній та зовнішній) догляд за транспортним засобом, торкаючись кожної дрібної деталі. Головне призначення – підготовка машини до виставки.

ОФІЦІЙНИЙ ДЕТЕЙЛІНГ ЦЕНТР У КИЄВІ

Наша компанія має сертифікати та офіційну гарантію на дітейлінг послуги! Телефонуйте

Сервіс Детейлінга пропонується для власників авто, бажаючих щоб їхня машина була ідеально чистою. Крім того, цю послугу можна замовляти при підготовці автомобіля до продажу або після придбання перед різними заходами (весілля, ділові зустрічі) – приводів маса, підсумок один – ідеальна чистота і догляд, які отримає ваша машина.

Кузов, днище, скло та вихлопні насадки піддаються глибокому очищенню від усіх видів забруднень, невеликі пошкодження ховаються. Усередині машина проходить сухе та вологе прибирання застосовуючи ручний інструментарій, можлива обробка салону хімічними засобами. На всі складові автомобіля (з дерева, металу, пластику, шкіри, гуми) наносять спеціальні засоби захисту.

Процес дітей лінгу здійснюється за допомогою передового обладнання, особливого освітлення, матеріалів та автомобільної хімії від англійської фірми «Le Tech» – не становить небезпеки як для машини, так і для її власника.

Правильне використання сервісу дітей лінгу сприяє збереженню стану «нової» машини більш тривалий термін – особливо у зимовий сезон, у якому машина піддається впливу різних реагентів. Завдяки обробці нанокерамікою і нанесеному шару, що захищає, машина буде виглядати як нова ще довгий період часу, внаслідок чого її ціна зберігається.

Меню