Бампер – деталь, яка першою впадає в очі і тому потребує ідеального зовнішнього вигляду. Дрібні пошкодження, подряпини та вм’ятина можуть сильно зіпсувати перше враження.

Типи пошкоджень

Більшість автомобільних заводів випускають пластикові бампери. Матеріал дуже пластичний і дозволяє виготовляти будь-які форми без особливих зусиль та швидко. Але є і великий мінус – крихкість, завдяки чому ремонт є повсякденною послугою.

 • Тріщини бампера
  Можуть з’являтися як самостійно, так і внаслідок використання неякісного матеріалу або поганого ремонту.
 • Вм’ятини на бампері
  Основною причиною виникнення є ДТП або сильні удари, які призводять до появи дефекту.
 • Подряпини на бампері
  Пил, бруд, пісок та гравій залишають безліч дрібних слідів при їзді. Уникнути цього можна за рахунок попереднього захисту за допомогою антигравійної плівки.
 • Проломи бампера
  Найбільш складний тип пошкоджень, який потребує повного ремонту з подальшим фарбуванням. У крайніх випадках вдаються до повної заміни.

Всі ці дефекти наслідок неправильної їзди, різних аварій та просто відсутності додаткового захисту деталей. Виправити їх не важко для справжніх професіоналів своєї справи, але варто розуміти, що як і будь-який ремонт кузова це забирає час і ресурси. Бажано подбає про бампер заздалегідь і обробити спеціальними захисними складами або покрити плівкою.

Реставрація або заміна бампера

У 21-му столітті інтернет дозволяє освоїти будь-яке ремесло за короткий термін і багато автолюбителів вирішуються на ремонт самостійно. Варто пам’ятати, що для якісного ремонту необхідні певні навички та спеціальне обладнання, а результат може бути незадовільним.

Щоб уникнути мороки варто звернутися до спеціалізованих салонів або СТО у Києві. Професіонали своєї справи проведуть точну діагностику всіх дефектів та становитимуть повний план робіт.

При неглибоких ушкодженнях часто використовують косметичний ремонт. Він дозволяє швидко та ефективно прибрати пошкодження у найкоротші терміни. Для цього наносять нову ЛКП на пошкоджену частину і за допомогою спеціальних засобів бампер приводять у первісний вигляд.

Для ремонту вм’ятин використовують технічний фен, він розігріває пластик і допомагає позбутися дефекту. Ця процедура є дуже кропіткою і при недотриманні технології можна залишити пропал.

Найчастіше використовуваним методом є термозварювання. Дозволяє безпечно та точно виконати реставрацію без пошкодження сусідніх ділянок.

Якщо ж збитки бамперу занадто великі, то в крайніх випадках пропонується повна заміна. Варто врахувати, що пошуки відповідної деталі та підбір кольору в тон всієї машини може забрати достатню кількість часу. Отже, звертатися до сервісних центрів необхідно на початкових етапах проблем.

Вартість ремонту бамперів

Говорячи про ціну на ремонт бампера в Києві можна відзначити, що вона варіюється від 200грн до 7000грн. Все залежить від ступеня збитків, моделей авто, а також додаткових послуг.

Знайти якісний ремонт кузова можна як у Дарницькому районі, так і в центрі, головне звернути увагу на професіоналізм спеціалістів.

Уникнути великих витрат на реставрацію можна завдяки акуратній експлуатації, а також попередньої обробки спеціальними засобами для наділення захисними властивостями.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ БАМПЕРІВ У НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню