Фарбування пластикових автомобільних бамперів – це одна з найпопулярніших послуг у СТО.

Така деталь автомобіля як бампер є однією з найбільш уразливих до подряпин та інших зовнішніх пошкоджень.

Спосіб фарбування як переднього бампера автомобіля та заднього відрізняється.

Безумовно відмінною особливістю ремонту та подальшого фарбування переднього та заднього бампера є його значна відмінність від інших елементів авто.

Якщо не нанести на пластик бампера спеціалізовані з’єднання, то фарба дуже швидко відшарується.

Цю особливість фарбування важливо враховувати.

До однієї з особливостей можна віднести гнучкість деталі. У руках поганого фахівця це може стати серйозною причиною подальших ушкоджень. Пов’язано це з еластичністю покриття. Існують різні види фарб, що підбираються індивідуально під нагоду. Шпаклівка для пластику – відмінний вибір, якщо хочете, щоб фарба трималася ідеально багато років і не відпала через кілька днів.

Яка вартість фарбування автомобільного бампера?

Ціна на фарбування бампера, та й по всій Україні істотно різниться.

Замовнику важливо враховувати, що якщо ви захочете заховати, наприклад, невелику подряпину, то вам добре підійде локальне фарбування бампера.

В основному, ця послуга допоможе усунути вашу проблему та приховати невеликі дефекти. Ціна локального фарбування бампера істотно нижча, ніж повне фарбування цієї деталі кузова.

Також вам варто звернути увагу на те, що серйозні пошкодження бамперів, такі як тріщини і вм’ятини, вимагатимуть ремонту.

Для отримання детальної відповіді на питання, скільки коштує фарбування бампера, а також для ознайомлення з можливостями ремонту, зверніться за номером телефону або через будь-який месенджер

У Києві недорого пофарбувати бампер ви можете у нашому СТО.

Якщо Вам потрібно пофарбувати задній або передній бампер у колір кузова вашого автомобіля – ми за допомогою комп’ютерної добірки кольору підберемо для вас найточніший колір!

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ фарбування бамперів у нашому сто

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню