Фарбування капота автомобіля є практично найскладнішим. На капоті залишається більша частина сколів та їх усунення потребує особливої уваги.

Фарбування капота автомобіля можна зробити в декількох варіантах, а саме:

— Фарба наноситься після шпаклівки та ґрунтовки на покриття, яке спочатку було матоване.

— Старе покриття авто повністю очищається до металу, а потім заново шпаклюється та ґрунтується.

Недоліки такого фарбування полягають у нерівностях на металевій основі капота. Якщо їх занадто багато, доведеться витратити значну кількість шпаклівки на їхнє виправлення. Але є й перевага: стара фарба ніяк не впливає на накладання нової, нерівностей із цього приводу не може бути.

Фарбування капота автомобіля: ОПИС ПРОЦЕСУ

Безпосередньо перед фарбуванням капота автомобіля проводиться підготовка приміщення та обладнання (фарба необхідного кольору, будівельний фен, викрутки, шпателі, грунт і т. д.).
Капот демонтують із кузова, і він поміщається на спеціально встановлений стенд. Але також може фарбуватися і на самій машині, без демонтування.
Далі відбувається шпаклівка капота, перед чим він повинен бути повністю очищений, або матований. Після знежирюються та шпаклюються нерівності. Коли шпаклівка висихає, вона шліфується наждаком або грубим скотч-брайтом. Кислотним грунтом обробляються місця, протерті до металу під час шліфування. Далі наноситься ґрунтовка в два-три шари, який потім також шліфується ручним способом або машинкою.

До фарбування капот знежирюють. Потім базова фарба наноситься на поверхню капота машини з торця деталі для забезпечення повного фарбування. Фарба наноситься у два-три шари. Але в окремих випадках кількість шарів може досягати п’ятнадцяти. Лак, також як фарба та грунт, наноситься на капот у 2-3 шари, які сушаться по 15 хвилин. Він повністю висушується, шліфується та полірується
Неправильне фарбування можливе через недостатньо рівну ґрунтовку, надто вузьку смугу розпилення фарби з пульверизатора, недбале шпаклювання та ґрунтовку, та безліч інших причин. Ось і все – фарбування капота автомобіля закінчено.

Фарбування капота автомобіля на нашому СТО

Фарбування капота автомобіля – трудомісткий процес, і краще довірити цю справу фахівцям. У нашому СТО працюють професіонали, які мають значний досвід ремонту кузова автомобіля.

Правильне фарбування капота автомобіля повністю залежить від професійного виконання та якості фарби, матеріалів. При правильному дотриманні всіх правил фарбування, інцидентів бути не може, тому дуже важливо звертатися в той сервіс, який має професійний штат майстрів і який гідно себе зарекомендував.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ФАРБУВАННЯ КАПОТУ В НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню