Покриття кузова рідким склом – дуже ефективно та вигідно

Наша компанія офіційний партнер Mothers, Bullsone, Runway, Ceramic Pro, Willson у Києві виробляємо професійне покриття рідким склом на авто з гарантією! Телефонуйте

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Полірування машини рідким склом сприяє суттєвому візуальному покращенню машини. У момент надання цієї послуги на кузові усуваються різні невеликі дефекти, шорсткості та тріщини. Машина, яка відполірована рідким склом, має захист від сонячних променів. Крім того, це покриття протистоїть виникненню дефектів або корозії.

Полірування машини рідким склом дає можливість недорого захистити свій транспортний засіб, при цьому захисна плівка дзеркально сяятиме. Ця плівка не включає у свій склад скло, головна її складова – це діоксид кремнію. Молекулярна взаємодія цього компонента з лакофарбовим покриттям забезпечує рівну та сяючу поверхню. Вартість такого сервісу залежить від розмірів машини та класу.

Покриття кузова рідким склом дозволяє не користуватися автомийкою постійно. Автомобіль, якому була надана дана послуга, потребує миття значно рідше. Завдяки захисному шару машині залишається розлученням після дощової погоди, т.к. краплі стікають на землю, не встигнувши випаруватися з поверхні транспортного засобу. На машині не виникає нових плям від пилу та забруднень.

Існує кілька видів рідкого скла, кожне з яких має свої переваги, відрізняє їх основний компонент. Калієве покриття має відмінні водовідштовхувальні властивості, а ось за показник вогнетривкості відповідає поліроль на основі натрію.

Часто цей засіб порівнюють з поліроллю на основі воску, але крім глянцевості їх більше нічого не поєднує. Вся справа у захисних властивостях. Рідке скло проникає у дрібні подряпини та потертості, заповнюючи їх та зміцнюючи покриття. Матеріал кристалізується і утворює міцну прозору плівку на поверхні, яка дозволяє захистити транспортний засіб від дрібних пошкоджень надалі. Віск ж у свою чергу виступає лише поліруючим засобом тимчасової дії для надання глянсового вигляду.

Меню