Кузовні роботи

Якісні роботи на базі центру Paint Car. Найновіше обладнання та фахівці з досвідом понад 10 років! Телефонуйте

Як не крути, але для кожного автовласника важливим є зовнішній вигляд його транспортного засобу. Потрапляючи в аварію або ДТП насамперед страждає на кузов. Його відновлення та ремонт справа не з легких і потребує особливих навичок.

Кузовні роботи

В першу чергу, варто відзначити, що ремонт кузова – це комплексна процедура, яка включає всі деталі. Тут необхідна точність та впевненість у кожній дії.

Все починається з ретельної діагностики, яка дозволяє визначити ступінь ушкодження та виявляє критичні точки. Це також необхідно, щоб уникнути утворення нових дефектів під час роботи.

Усі пошкодження можна умовно поділити на легкі та важкі. До першого відносять неглибокі вм’ятини, тріщини та сколи, які можна виправити в найкоротший термін. А ось до складних – ті, які вимагають повної рихтування або навіть заміни деталі.

Варто пояснити, що рихтування – це тобто відновлення всього автомобіля. Вона може проводитися як локально, на певних деталях, так і капітально по всьому периметру кузова.

ДТП не єдина причина звернень на СТО у Києві. Машина має свій термін придатності. Згодом якість кузова погіршується і слід звернутися до професіоналів для відновлення первісного вигляду.

Локальні кузовні роботи

Бампер, двері, капот – потребують такого ж ремонту, як і весь кузов. Особливістю є можливість зняття деталі з конструкції та обробка її вад до дрібниць.

Локальний ремонт – відмінний вибір для тих, хто випадково придбав дефект на тій чи іншій частині кузова. За рахунок поділу всієї конструкції на окремі частини можна провести ремонт поступово.

Звичайно, їздити без дверей ніхто не пропонує, але такий ремонт коштуватиме набагато дешевше. Все починається з ретельної підготовки поверхні та переходять до зварювальних та ремонтних робіт. Після чого готовий результат покривають шаром фарби та полірують.

Це дозволяє досягти найкращого результату за короткий час. Готова деталь повертається на місце і ніхто навіть не помітить змін.

Щоб захистити авто надалі, варто скористатися послугою покриття антикорозійної плівки. Вона запобігатиме появі дрібних подряпин і сколів при швидкій їзді на неякісній дорозі. А також добре збереже стан ЛКП.

Ціна кузовних робіт

Однієї загальної цифри немає, адже все підбирається індивідуально. У преміальних сервісах обслуговування клієнтам пропонують більш комплексний підхід, який тягне за собою безліч факторів, починаючи від дітей лінгу і закінчуючи покриттям по всьому периметру рідким склом.

Також не варто забувати, що автомобіль потребує ремонту та рихтування не тільки після ДТП, але і при великому терміні експлуатації. Це дозволить зберегти первісний вид на довгі роки та убезпечити водія.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ КУЗОВНИХ РОБОТ У НАШОМУ СТО

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню