Згодом на будь-якому авто з’являються подряпини, тріщини та сколи. Цього можна уникнути підготувавши ЛКП транспортного засобу заздалегідь, але що робити, якщо проблема вже лежить на поверхні?

консультация по покраске авто киев

Консультація

Зателефонуйте нам за номером (050) 581-27-20 або надішліть фото пошкодження авто нам в один із месенджерів нижче, для оцінки вартості робіт:

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Прийом авто

Ви доставляєте авто до нашого центру або ми доставимо його самостійно.

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Початок робіт

Ми ретельно вимиваємо авто і приступаємо до роботи з фарбування.

СТО paintcar.kiev.ua - покраска авто, кузовные работы

Видача авто

Видача авто та оформлення гарантії.

Гарантії для клієнтів

Гарантуємо вирішення будь-яких проблем нашим майбутнім та колишнім клієнтам!

покраска авто с гарантией

Прозора Угода

Ви не переплатите за фарбування ні копійки від ціни, що була обумовлена раніше. Усі дії майстрів спочатку узгоджуються з Вами.

покраска авто киев гарантия

Економія часу

Резервний сервіс дозволить уникнути черг та провести роботи в короткий термін .

гарантия пожизненная на покраску авто

Бездоганна Якість

Ми несемо відповідальність і даємо гарантію ! Елементи не відрізнятимуться від заводського забарвлення.

  • Тільки професійне обладнання

Для кузовних робіт ми використовуємо тільки високоякісне обладнання, провідних виробників світу. Такі як IWATO , SATA , Devilbiss , Rupes та інші.

  • Досвід майстрів понад 10 років

Всі майстри компанії Paint Car мають досвід кузовних робіт – понад 10 років. Таким чином, роботи будь-якої складності, гарантовано виконуються якісно та вчасно.

Оцінка вартості у WhatsApp / Viber / Telegram

Надішліть нам фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

ВИДИ ВИДАЛЕННЯ Подряпин

Говорячи про видалення сколів, вм’ятин, подряпин і тріщин варто відзначити, що вони можуть бути як поверхневими, так і глибокими.

Поверхневі похибки максимально невинні, якщо помітить їх одразу. За рахунок чого можна уникнути додаткового фарбування. Це відмінний варіант для тих, хто має авто з оригінальним ЛКП та щоразу витрачає величезну кількість часу на підбір кольору.

А ось глибокі пошкодження часто потребують реставрації деталі та подальшого перефарбовування. Такий метод застосовують дуже рідко і лише у разі повної реставрації кузова. Він займає багато часу, але дозволяє виконати роботу найбільш якісно.

Способи безбарвного методу видалення подряпин

Ні для кого не секрет, що підходить до цього питання потрібно якомога раніше, лише помітивши проблему. Адже подряпини, а особливо тріщини та сколи, можуть з часом збільшуватися у розмірі і навіть вплинути на технічні показники транспортного засобу.

Технології не стоять на місці і вже давно не потрібно перефарбовувати авто для виправлення дрібних помилок. Існують методи реставрації без фарбування.

  1. Абразивне полірування

    Має низку переваг, але не радиться зловживати, адже за рахунок абразивів структура потоншується. Перед початком полірування проводять підготовчий етап, який включає дефектування і знежирення. Після чого виробляють шліфування спеціально підібраними абразивами, які прибирають дрібні тріщини та вирівнюють поверхню. Після таких маніпуляцій необхідно надати презентабельного вигляду за допомогою спеціальної полірувальної пасти. Однією з головних переваг даного способу є його швидкість. Усього за кілька годин можна позбутися дрібних проблем.

  2. Використання хімічних реагентів

    Тут також не обходиться без попереднього етапу, який потрібний для очищення поверхні. Після чого наносять спеціальні склади, вони заповнюють тріщини та сколи, а потім полімеризуються та вирівнюють матеріал.

Якщо порівнювати два способи, то великим попитом користуються хімічні реагенти, адже вони не стоншують метал, надають жорсткості ЛКП, допомагають позбутися навіть глибших проблем і надають блиску.

Ціна на видалення подряпин у Києві

Однієї єдиної вартості для цієї послуги не існує, адже все залежить від розміру та складності пошкоджень. Тому при появі підозр необхідно відразу ж звернутися на найближче СТО у Києві.

Наші фахівці обов’язково проведуть оцінку всіх похибок та допоможуть визначити подальший хід роботи. Звертаючись до нашої СТО, ви отримаєте більший спектр послуг обслуговування, а значить і більше варіантів видалення подряпин.

Також подбайте про якість кузова після повної реставрації. Наші покриття дозволять ідеально захистити від утворення подряпин , тріщин та сколів при взаємодії зовнішніх фізичних факторів.

Меню