Професійне полірування фар нашими дітьлерами у Києві

Наша компанія професійно відновлює оптику автомобіля, ми використовуємо лише преміум компоненти для відновлення фар, гарантія на всі види робіт! Телефонуйте

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Для Київських власників автомобілів така послуга дуже актуальна в наші дні. Фари їхнього авто дуже схильні до фізичного впливу – пересування на поганих дорогах, щебінь від швидкоїдучих транспортних засобів попереду, пісок і автохімія на столичних автомобільних мийках. Вже більше ніж два десятки років виробники застосовують пластик для виробництва автомобільної оптики для зменшення ступеня небезпеки при аваріях на дорозі, тому період експлуатації значно зменшується. Поліровка фар дає можливість збільшити прозорість від матовень і замутнень, щоб покращити освітлення дороги.

НАВІЩО ПОЛІРУВАТИ ФАРИ?

Погіршення світлопропускної здатності може призвести до низки наслідків. Насамперед це збільшення кількостей ДТП на дорогах. Адже за поганої погоди складно керувати транспортним засобом, якщо не бачиш дороги. Очі водія також швидше втомлюються від постійної напруги.

Загалом проводити полірування рекомендується через 5-10 років після початку експлуатації. Але це правило відноситься до дорогих машин, насправді ж термін може бути набагато меншим. Не варто чекати певного часу, якщо помітили, що одна з фар почала тьмяніти, краще відразу звернутися до фахівця.

У нашому центрі PaintCar ми надаємо послугу відновлення оптики на машинах різних марок. Ми працюємо швидко та професійно, завдяки чому виключено виникнення подряпин та сколів. Вартість послуги є більш ніж прийнятною, тому вже понад 1000 київських власником авто вже скористалися нашим сервісом. Ми пропонуємо вам такі ціни на полірування фар.

Меню