Робота нашого СТО будується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Злагоджена робота персоналу, наявність якісних комплектуючих та витратних матеріалів гарантують швидке виконання всіх робіт з відновлення лакофарбового покриття та твору локального фарбування .

Ми надаємо гарантію на локальне фарбування деталей вашого автомобіля.
Якість ремонту лакофарбового покриття, безпосередньо локального фарбування в нашому СТО, це значно більше, ніж традиційні СТО і навіть офіційні автодилери.

На локальне фарбування ми надаємо безкоштовну та кваліфіковану оцінку пошкоджень на вашому автомобілі.

Також ми робимо повний цикл кузовного ремонту автомобіля від видалення подряпин і вм’ятин до відновлення геометрії кузова.

Відновлення лакофарбового покриття деталі, тобто. локального фарбування ми зробимо за лічені дні,

Ми зробимо точний підбір відтінку фарби в колір кузова вашого автомобіля (комп’ютерний підбір автофарби) зі збереженням коду фарби протягом 3-х років.

Збережемо заводські зазори між деталями після локального ремонту, тому що всі пошкодження відновлюються локально, прямо на автомобілі, без зняття деталей кузова, що зберігає всі гумові та пластикові деталі автомобіля.

Як правило, у нас на локальне фарбування ціни на 50% дешевші ніж у офіційного представника за локальний ремонт, тому що підлягає ремонту частина деталі, а не вся цілком.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ЛОКАЛЬНОГО фарбування в нашому сто

Заявка у WhatsApp / Viber

Надішліть нам заявку з фото та отримайте прорахунок фіксованої вартості ремонту вашого авто.

Меню